Füsioterapeut

Füsioterapeut Meelika Ebrok

Füsioteraapia on kehalistel harjutustel, manuaalsetel võtetel, asendravil, massaažil ja füüsikalistel meetoditel (sooja- ja külmaravi jne) baseeruv taastusravi osa, mille eesmärgiks on säilitasa, taastada  ja arendada õpilase liikumis- ja tegevusvõimet ning tema osalemisvõimet igapäevaelus.

Füsioterapeut:

• hindab õpilase tugi-liikumisaparaadi seisundit ja rühti;
  • motoorseid oskusi;
  • koostab programmi/ harjutusvara, mis vastab õpilase vajadustele ja on talle jõukohane sooritada;
  • teeb koostööd klassiõpetaja-, abiõpetaja - ja õpilase lähivõrgustikuga soovitatavate abivahendite, asendravide, liikumisaktiivsuse ning harjutuskava jälgimise osas;
  • nõustab, milliste teiste erialaspetsialistide, arstide poole pöörduda probleemi paremaks lahendamiseks.

Töö toimub: Tondi 40, kabinet 254

Töö lastega: K-N 9.00 - 16.00

Lapsevanematel registreeruda eelnevalt e-posti aadressil meelika.ebrok@tondi.edu.ee kaudu

Kontakt: meelika.ebrok@tondi.edu.ee