T, 06.aprill 2021 - 20:29

Tallinna Tondi Kooli märtsikuu klassijuhataja on Kerlin Radu.

Palju  õnne!

N, 08.aprill 2021 - 09:38

Virtuaalne avatud uste päev kooliga tutvuda soovijatele toimub 27. aprill 2021 kell 11-13.

Üritusega liitumiseks link tuleb kodulehele päev enne ürituse toimumist.

Palume täita osalemiseks ka registreerumisvorm, et saaksime saata teile otse lingi tunnivaatluseks.

Registreerumisvorm

Päevakava:

• Kooli tutvustus (direktor)
  • Virtuaalne ringkäik
  • Õppetegevus (LÕK ja TÕK õppekavad) (õppealajuhatajad)
  • Tunnivaatlus (registreerumisel antud e-mailile saadame lingi)
  • Kooli tugiteenuste ja rehabilitatsiooniteenuste võimaluse tutvustamine MTÜ Meie Lapsed (sotsiaaltöötaja)
  • Küsimused ja vastused
T, 30.Märts 2021 - 15:48

Meie tööpakkumiste all on hetkel uusi tööpakkumisi

Vaata lähemalt siit!

R, 12.Märts 2021 - 18:14

Kehtestatud täiendavate piirangute ajal toimub vajadusel kontaktõpe koolis tunniplaani alusel. Kodus olevate laste õppetöö läbiviimist koordineerivad klassijuhatajad. Kui kodust õppetöös osalemise takistuseks on arvuti puudumine, siis palun sellest informeerida klassijuhatajat või võtta otse ühendust arvutiõpetajaga margit.aedma@tondi.edu.ee . Anname vajadusel kodus kasutamiseks sülearvuti üleandmis-vastuvõtmisakti alusel.

Kuna koolipäeva jooksul hoiame klassid eraldi, siis jätkame seda ka pikapäevarühma ajal ja erinevaid gruppe kokku ei pane. Pikapäevarühmad töötavad vajadusel kuni kella 17.00.

Iganädalased toidupakid (mõeldud ainult kodus olevatele õpilastele) saavad registreerunud soovijad koolist kätte kolmapäeviti ajavahemikus kell 12-16.

N, 04.Märts 2021 - 09:04

Meie kooli veebruarikuu tublimaks klassijuhatajaks valiti Ege Kuusk.

Palju õnne!

R, 19.Veebr 2021 - 14:43

Tallinna Tondi Kooli jaanuarikuu klassijuhatajaks valiti Meriin Salumaa. Palju õnne!

E, 22.Veebr 2021 - 15:18

Õpilaskodu tervitus

N, 18.Veebr 2021 - 10:15

Seoses peagi saabuva EV aastapäevaga tervitavad õpilasi direktor jt. esinejad, kodus olles saab vaadata lingilt: meet.google.com/ypq-vyyh-qvq

Tervitus algab kell 9.00 reedel, 19. veebruaril

E, 18.Jaan 2021 - 09:35

Kool tähistas oma 98. sünnipäeva "TOH-HOO-TONTI TORDIKESED!" projektiga. Iga klass valmistas maitsva tordi ning jagas selle retsepti ja valmistamise nippe teistega veebikeskkonnas padlet.

Reedel, 15. jaanuaril maiustati tortidega ja lauldi sünnipäevalaulu igas klassis - milline magus reede ning rõõmus start 2021 aastasse! Palju õnne kooliperele!

E, 11.Jaan 2021 - 11:57

Vaata siit ürituse plakatit!