Tööpakkumised

Sisestatud Margit poolt R, 06.Mai 2022 - 16:12

Ootame oma meeskonda järgmisi kolleege:

KLASSIÕPETAJA:

• on teadlik erivajaduste olemusest;
  • kasuks tuleb eripedagoogiline haridus või sellealane töökogemus.

SOTSIAALTÖÖTAJA:

• nõustab ja juhendab sotsiaalhoolekande küsimuste korral;
  • nõustab ja abistab sotsiaalabi dokumentide ja taotluste täitmisel ja vormistamisel;
  • hindab abivajaduse koostöös eriala- ja tugispetsialistidega;
  • aktiveerib tugivõrgustiku;
  • informeerib abi- ja nõustamisvõimalustest;
  • korraldab ja teeb koostööd erinevate asutuste ja organisatsioonidega (teenuse osutajad, Sotsiaalkindlustusamet, Töötukassa, kohaliku omavalitsuse üksus jne).

LOGOPEED:

• selgitab välja kommunikatsioonihäiretega õpilased;
  • hindab õpilaste kommunikatsioonivõimet, fikseerides olemasolevad oskused ja lähima arenguvalla;
  • vajadusel valib alternatiivkommuniktasiooniks sobiva vahendi ja õpetab seda kasutama.

Lisaks särasilmsetele õpilastele pakume toetavat meeskonda, kaasaegset ja tööd soodustavat keskkonda, väga häid võimalusi sportlikult pingeid maandada (bassein, saun, jõusaal) ja kooli oma kokkade poolt valmsitatud suurepärast ja tasukohast lõunat.

Kui Sulle tundub, et oled valmis väljakutseteks ja tahaksid oma tööalast teed käia koos meiega, siis palun saada oma sooviavaldus ja CV hiljemalt 1.juuniks e-postile: direktor@tondi.edu.ee