Raamatukogu

Raamatukoguhoidja Lia Saar

Meie kooli raamatukogusse on oodatud kõik meie kooli õpilased, nende vanemad, õpetajad ja kõik meie kooli töötajad. Tondi Kooli raamatuvara sisaldab õppekirjandust, pedagoogilist kirjandust, lastekirjandust, ilukirjandust ja muid valitud tarberaamatuid, millel on puutumus kooli õppevaldkondadega. Lastevanemate jaoks on hea valik spetsiifilisi nõuanderaamatuid lastepsühholoogiast ja kasvatusest.

Koostöös õpetajatega korraldame õpilastele raamatukogutunde ja ettelugemisi. Tundidevälisel ajal saavad õpilased raamatukogus sisukalt oma aega veeta.

Raamatukogu lahtiolekuajad:

• Esmaspäev: 09.00 - 15.00
  • Teisipäev: 09.00 - 15.00
  • Kolmapäev: 09.00 - 15.00
  • Neljapäev: 09.00 - 16.00
  • Reede: suletud

Iga kuu viimasel tööpäeval on raamatukogu suletud!

Tondi Kooli raamatukogu kasutab raamatukoguprogrammi RIKS, mille abil saab otsida kogus olemasolevaid teavikuid erinevate otsitunnuste abil, vaadata uudiskirjanduse loetelu, sisse logides ka ise raamatuid reserveerida. Sisselogimiseks vajaliku salasõna saamiseks tuleb pöörduda raamatukoguhoidja poole.

Riks

Sisselogimine aadressil https://www.kooliraamatukogud.ee/?lib=1111

Kuidas teavikuid laenutada?

Raamatuid ja ajakirju laenutatakse õpilastele õpilaspileti alusel, lastevanematele ID-kaardi alusel.

Reeglina on laenutähtaeg 21 päeva.

Raamatud tuleb õigeaegselt tagastada või pikendada tähtaega.

Kaotatud või rikutud teavik tuleb kokkuleppel raamatukoguhoidjaga asendada samaväärsega.

Kontakt:

E-post: lia.saar@tondi.edu.ee