Kool tänab!

Mai 2023.  Tallinna Tondi Kool tänab SA Pelikanifondi, kes ostis koolile digitaalse nutitahvli. 
Suur suur tänu kooli poolt ja eriti klassis tegutseva õpetaja poolt, kes oli ammu ka oma klassi lootnud kaasaegset tahvlit saada.

Uus tahvel jõudis juba lõppenud kooliaastal iga päev õpilasi ja õpetajat rõõmustada :)

SA Pelikanifondtahvel


Jõulud 2022. Täname firmat Softrend, kelle jõuluheateoks oli Tallinna Tondi Koolile 5 katusega mürasummutava tugitooli kinkimine. Nüüd on kolmandal korrusel igas pesas ja neljandal korrusel rohelises koridoris üks tugitool. Esimesel päeval oli seal istumisele lausa järjekord :)

softrend


Jõulud 2021. Täname firmat Interlex Media &Translations, kes kinkis koolile jõuludeks mobiilse digitahvli. Väikeklasside õpetajad olid äärmiselt õnnelikud. 

mobiilne tahvel


August 2019. Suve hakul sõlmisime kokkuleppe Helsingi-Tallinn regati korralduskomiteega regati raames heategevuslikult kogutud raha suunamisega Tallinna Tondi Põhikoolile. 17.augustil oli meil siiras rõõm vastu võtta toetustšekk 5 000 euro väärtuses.

Toetuse eest alustame oma füsioteraapiakabineti sisse seadmist. Suur aitäh toetajatele ja loodame pikaajalisele koostööle!


Juuni 2019. Täname lapsevanem Kiti Prosinat, kes koos Madis Sanderiga korraldas õdusa aiakontserdi. Heategevuslikus korras andis selle kontserdi muusikaakadeemia õpilastest koosnev ansambel Young Lyons feat Siim Aimla. Kontserdilt kogunes 1 505 eurot, mille suuname muusikateraapiavahendite soetamiseks. Südamest tulev suur tänu kõigile, kes selle ürituse raames meid toetas.

Publik  Esinejad


September 2017. Täname ettevõtet Raisio Eesti AS, kes on oma õla alla pannud hommikupudruhelveste varustamisega. Nii on igal lapsel võimalik koolipäeva alustada täis kõhuga.


Jaanuar 2017. Suur tänu AS-le Tikkurila hulga värvi eest, millega kooli fuajeed värskendasime. Meie koolimajja jõudis kevad!


Detsember 2016. Heategevusliku algatuse „Annetame aega“ raames korraldas Danske Bank eesotsas Liis Purgega Tallinna Tondi Põhikooli jõululaadal Rahamaa töötoa. Seal said lapsed lisaks Rahamaa mängule proovida ka mänguraha lugemist ja mündimasina juures kaasavõetud müntide kokku rehkendamist. Koos värviti, joonistati ja kleebiti.

Rahamaa töötoas


Detsember 2016. Suur, suur tänu AS-le Kaupmees & KO, kelle toel naudime tõelist jõulurõõmu ja -hõngu kogu detsembrikuu vältel.  70 pakki tainast sülle ei mahtunud!

Piparkoogitainast oli palju!


Juuni 2016
Swedbank rajas juuni alguses talgute korras Riguldi mõisale uue korraliku piirdeaia. Lisaks anti majaesisele hekile uus nägu. Sisetööde raames puhastati mõisahoone ühe tiiva tubades seintelt lahtitulev krohv. Suur aitäh!

Swedbanki töötajad   Korrastatud aed


Jaanuar 2016. Täname kogu südamest Ilo Jaik Riedbergi Prantsusmaalt, sest temalt laekunud annetustest said kõik meie kooli õpilased sel aastal jõuluvanalt magusad jõulupakid!


Jaanuar 2016. Täname Raisio Eesti AS-i ja Eesti Toidupanka, kelle abil ja toel saame alates II poolaastast pakkuda soovijatele hommikuputru.


November 2015. Täname Tallinn International Rotary Club'i, kes soetas meie Tuisu osakonda hädavajaliku tõstuki.


August 2015. Täname firmat Karl Storz Video Endoscopy OÜ-d, kes oma heategevusliku suvepäeva raames 28.08.2015 Riguldi mõisas ehitas meile uue keskkonnasõbraliku välikäimla. Lisaks täiendati mänguväljakut ronimisrataste ja kiigega ning pügati hekke ja korrastati õueala.


Suvi 2015. Suur tänu Tolaram Grupile, kes toetasid meid remondimaterjalide, mööbli ja spordivahenditega.


22. mai 2015. Täname AS Balbiinot, kes annetas Tallinna Tondi Põhikooli sportmängude päeval osalenud abikooli ja toimetulekukooli õpilastele jäätist. Jäätis maitses kõigile väga :)


10. märts 2015 täname Rootsi Lions-klubi, kes juba mitmendat korda meie kooli külastas ja annetas heategevuseks 10 000 SEK-i.
Raha kasutatakse laste suvelaagrite jaoks Riguldis.


Detsember 2014. Tallinna Tondi Põhikooli Tuisu osakond tänab Tallinna linna sisekontrolöri teenistust Tuisu osakonna õpilastele jõulupakkide tegemise eest.


Detsember 2014. Täname kogu südamest Ilo Jaik Riedbergi Prantsusmaalt, sest temalt laekunud annetustest said kõik meie kooli õpilased sel aastal jõuluvanalt magusad jõulupakid!


Täname väga firmasid Noartis Pharma Servives, Novartis Consumer Health Services, RPS Estonia OÜ, Tibrette Trading OÜ ja väsimatut Katrin Noort, kelle heategevuse läbi said meie kooli õpilaskodu kõik õpilased väga ilusad ja praktilised jõulupakid!


Detsember 2014. Täname Vanamõisa Jõulumaad ja projektijuhti Silvia Kotkast, kes pakkusid Tallinna Tondi Põhikooli 40. õpilasele võimaluse tasuta jõulumaad külastada. Jõulumaal sõitsime jõulurongiga, külastasime jõulutalli, meisterdasime püstkojas ning kiikasime ka sepikotta. Külastuse lõpetas Kehra Nukuteatri vahva etendus "Lugu koerpikust".
Päev oli vaheldusrikas ning täis huvitavaid ja jõukohaseid tegevusi. Aitäh!


23. septembril 2014 avati Tallinna Tondi Põhikoolis pesumaja-õppeklassi.

Täname MTÜ Tolaram Foundationi, kelle toel hangiti vajalik sisseseade (tööstuslik pesumasin, trummelkuivati ja kalander). Projekti toetasid lisaks ka TopConnect ja Arlig Capital.


20.mai.2014. Täname firmat Balbiino AS, kes toetas 20.05.2014 Eesti-Saksa sportmängude päeval kõiki osalejaid maitsva jäätisega. Osalejaid oli üle 200.


Täname firmasid Aalux Rehvid ja Saksa Takso ning lapsevanem Ago Asuküla, kes kinkisid meie kooli Tuisu osakonnale 750 euro väärtuses Saksa Takso sõidutšekke.


Täname koostöö eest Eesti Lastekirjanduse Keskust. Nende poolt kogutud raha eest saab Tallinna Tondi Põhikooli Tuisu osakond osta lastele sobivaid raamatuid erinevatest kirjastustest. Esimesena käidi kirjastuses Koolibris raamatuid valimas; nii lastele kui ka õpetajatele metoodilist kirjandust õppetöö läbiviimiseks.


Täname õiguskantsleri bürood, kus otsustati igaaastane töötajate kingituse teha Tallinna Tondi Põhikooli Tuisu osakonna lastele. Saadi uus muusikakeskus ja hulgaliselt rütmipille muusikatundide läbiviimiseks.
Kaks esindajat käisid kingitust ära toomas, ning tänasid veelkordselt Tallinna Tondi Põhikooli Tuisu osakonda abi eest ühe oma menetluse käigus antud konsultatsiooni eest.


Õpetajate päeval täname parimaid töötajaid ja 2012/2013 õppeaasta parimad olid:

Hea õpetaja abikoolis – Sirli Väinsar
Hea õpetaja toimetulekukoolis – Juta Eesmaa
Hea õpetaja Tuisu osakonnas – Krisli Tammela
Hea kasvataja – Maive Talimaa
Hea ringijuht – Mare Parkala
Hea abiõpetaja – Ülle Asmu
Hooliv kaastöötaja – Irina Ambros
Krapsakas uustulnuk – Heidi Niinepuu
Tubli projektikirjutaja – Silvia Paluveer


Täname firmat Karl Storz Video Endoscopy OÜ-d, kes taastas heategevusliku suvepäeva raames 23.08.2013 Riguldi mõisas laste mänguväljaku. Suvepäeval taastati korvpallilaud, püstitati uus kahekohaline kiik koos liumäe ja nöörredeliga, paigaldati uued liivaskastid ja lõkkeplatsi ümber pingid.

Tehti ka muid heakorratöid - vaata täpsemalt siit!


Täname Rahandusministeeriumi töötajaid, kes kogusid oma jõululaadal toodete müügiga 500 eurot ja annetasid selle meie uue klaveri ostufondi


Täname Tallinna Tõnismäe Reaalkooli õpilasi, kes osalesid oma toodanguga meie jõululaadal ja annetasid müügitulu Tallinna Loomaaia kääbusküülik Lola toidu ostmiseks


Täname kõiki, kes andsid oma panuse Haljalasse püstitatud Eesti õpetaja autähise rajamiseks.
5. oktoobril 2012 toimus ausamba pidulik avamine ja tänu Teile on ka Tallinna Tondi Põhikooli nimi toetajate nimekirjas!

Toetajad
Artikkel avamise kohta


2011/2012 õppeaasta parimad töötajad olid:
Kaie Henk - Tallinna linna aasta õpetaja
Anne Eeljõe - abikooli aasta õpetaja
Katre Veide - toimetulekukooli aasta õpetaja
Kärt Haan - Tuisu osakonna aasta õpetaja
Elina Ankertau - aasta abiõpetaja
Heli Maldar - aasta kasvataja
Linnu Mae - aasta ülemus
Reet Veering - krapsakas uustulnuk
Silvia Paluveer - aasta ringijuht
Sirli Väinsar - aasta projektijuht


Täname Rootsi Lions Klubi, kes annetas koolile 10 000 SEK-i. Raha kasutati koolile Saori kangastelgede ostmiseks ja nende peal viiakse läbi toimetulekukooli lisaõppe õpilaste kangakudumise tunde


Täname Kalevi kommivabrikut, kes muutis 2012/2013 õppeaasta alguse magusaks kõikidele õpilastele. Iga koolilaps sai kingituseks lagritsapulga ja komme.