Uudised

T, 14.Sept 2021 - 20:01

Eesti Eripedagoogide Liit pidas meie kooli rekonstrueerimist Aasta tegu tunnustuse vääriliseks ja tunnustus anti meile üle 10.09.2021 toimunud üldkogul.

aasta tegu

N, 09.Sept 2021 - 17:05

Lastevanemate üldkoosolek toimub 09. september algusega kell 17.00.

Koosolekut kantakse üle ka veebis. 

Link koosolekul osalemiseks https://join.skype.com/CwkxVqJFcYup 

Kopeerige antud link veebilehitseja aadressiribale

Päevakava:

 • 2021/2022 õppeaasta
 • Kogupäevakooli mudeli tutvustus
 • 2022-2024 arengukava tutvustus
 • Kokkuvõte vanemate tagasiside uuringust
 • Eelinfo ringide kohta
 • COVID-19 riskijuhtimise plaan ja tegevuste järgnevus
 • Jooksvad küsimused
  • Oode
  • Liiklusskeem territooriumil
E, 30.Aug 2021 - 06:57

Tallinna Haridusamet tunnustas projekti "Siia sinna läbi linna" parimaks koostööprojektiks 2021, projektijuhiks oli huvijuht Maire Paluveer.

Sügisel 2020 alustastanud koostööprojekt "Siia sinna läbi linna", oli mõeldud noorimale koolieale. Projektis osalesid 2a, 3v ja 5m õpilased, kes said võimaluse osaleda projekti haridusprogrammides, mis toimusid Tallinna Loomaaias, Tallinna Botaanikaaias, lastemuuseumis "Mia Milla "ja kooli kunstitundides.

Tallinna Tondi Kool on Tervist edendav kool aastast 2006 ja Tervist edendav ettevõte aastast 2013.

N, 26.Aug 2021 - 14:45
 • Aktustel osalevad vaid õpilased ja klassidega otseselt seotud koolitöötajad.
  1.klassi ja 4.korruse õpilaste puhul võivad osaleda ka kuni kaks täiskasvanut lapse kohta.
  Aktusel osalemiseks esitab täiskasvanu vaktsineerimistõendi, selle puudumisel negatiivse testitulemuse. Kiirtesti on võimalik teha ka koolis 31.08 ajavahemikul 9.00-15.00 kooliõe kabinetis kiirtest.
 • Pikapäevarühmad ja õpilaskodu alustavad tööd 2.septembrist.
 • Oodet hakkavad soovijad saama alates 2.septembrist.
K, 18.Aug 2021 - 12:23

1. klassi õpilaste ja teiste klasside uute õpilaste vanemate koosolek toimub teisipäeval, 24.augustil kell 16.00.

N, 26.Aug 2021 - 14:44

2021/2022 õppeaasta aktused toimuvad 01. septembril järgmistel aegadel:

9.00 2.-5. klass

11.00 6.-8. klass ja lisaõpe

13.00 1. ja 9. klass

16.00 4. korrus

 

Aktustel osalevad vaid õpilased ja klassidega otseselt seotud koolitöötajad.
1.klassi ja 4.korruse õpilaste puhul võivad osaleda ka kuni kaks täiskasvanut lapse kohta.

Aktusel osalemiseks esitab täiskasvanu vaktsineerimistõendi, selle puudumisel negatiivse testitulemuse. Kiirtesti on võimalik teha ka koolis 31.08 ajavahemikul 9.00-15.00 kooliõe kabinetis kiirtest.

Pikapäevarühmad ja õpilaskodu alustavad tööd 2.septembrist.

Oodet hakkavad soovijad saama alates 2.septembrist.

E, 16.Aug 2021 - 16:00

Hea lapsevanem!

Selleks, et koolitöö saaks algaval õppeaastal toimuda kontaktõppena koroonaviiruse jätkuvale levikule vaatamata, pakub Tallinn vähemalt 12-aastastele õpilastele võimalust kahel augusti lõpu nädalavahetusel võimalust eelregistreerimata vaktsineerida Pfizer-BioNTech Comirnaty vaktsiiniga.

Vaktsineerima on võimalik minna mistahes kooli järgnevast valikust:

21.-22. augustil k 10-20 toimub vaktsineerimine Kesklinnas Tallinna Reaalkoolis (Estonia pst 6), Lasnamäel Tallinna Läänemere Gümnaasiumis (Vormsi 3) ja Tallinna Laagna Gümnaasiumis (Vikerlase 16), Haaberstis Tallinna Järveotsa Gümnaasiumis (Järveotsa tee 31), Mustamäel Tallinna 32. Keskkoolis (Kiili 10) ja Põhja-Tallinnas Pelgulinna Gümnaasiumis (Mulla 7).

27.-29. augustil k 10-20 on vaktsineerimine Kesklinnas Tallinna 21. Koolis (Raua 6), Kristiines Tallinna Kristiine Gümnaasiumis (Nõmme tee 32), Lasnamäel Lasnamäe Gümnaasiumis (Pae 59) ja Tallinna Kuristiku Gümnaasiumis (K. Kärberi 9), Pirital Pirita Majandusgümnaasiumis (Metsavahi tee 19), Haaberstis Tallinna Õismäe Vene Lütseumis (Õismäe tee 28), Mustamäel Tallinna 53. Keskkoolis (J. Sütiste tee 42) ja Tallinna Tehnikagümnaasiumis (Sõpruse pst 187), Nõmmel Tallinna Nõmme Põhikoolis (Raudtee 68) ja Põhja-Tallinnas Ehte Humanitaargümnaasiumis (Ehte 9).

Miks vaktsineerida?

COVID-19 haigust põhjustab koroonaviirus, haigussümptomid on mittespetsiifilised ja nende raskusaste võib olla erinev. Haigus võib kulgeda ilma haigustunnusteta, aga ka väga raskelt mitmete tüsistustega, mis püsivad ka haiguse läbipõdemise järel. Covid-19 vastu nakatumise eest kaitseb kõige paremini vaktsineerimine.

Mida teha?

•             Vaktsineerimine on vabatahtlik ning alla 18-aastase õpilase vaktsineerimiseks peab lapsevanem andma nõusoleku. Nõusoleku väljendamiseks võib vanem tulla koos lapsega vaktsineerimisele, lapse vaktsineerimisele
registreerida digilugu.ee või telefonil 1247 või anda kirjaliku nõusoleku.

•             Lapsevanema kirjaliku nõusoleku vorm on saadetud kooli lapsevanemate meililisti.

Lapsevanem võib

a) nõusoleku vormi täita, välja trükkida, allkirjastada
b) kirjutada käsitsi kaasapandud vormi eeskujul nõusolek ja see allkirjastada.

•             Vaktsineerima tulles on vajalik kaasa võtta ID-kaart ning alla 18-aastase õpilase puhul, kui ta tuleb ilma vanemata, lapsevanema kirjalik nõusolek.

•             Iga Tallinna õpilane saab vaktsineerima minna mistahes kooli, kus vaktsineerimine toimub.

Põhjalik info vaktsiini koostise, vastunäidustustuste, võimalike kõrvaltoimete ja hoiatuste kohta on leitav
<https://vaktsineeri.ee/covid-19/covid-19-vaktsiinid>
https://vaktsineeri.ee/covid-19/covid-19-vaktsiinid.   

Iga vaktsiinisüsti saanud õpilane saab väikese meene ning osaleb auhinnaloosis.

Aitäh Teile, et olete oma last koroonast tingitud õppetöö ümberkorralduste ajal toetanud ning aitate kaasa, et ühiselt koroonale vastu astuda!

T, 03.Aug 2021 - 21:33

Head õpilased ja lapsevanemad!
 

Selleks, et peagi saabuvale sügisele võimalikult julgelt vastu minna – käia koolis ja trennis, kohtuda sõpradega, tegeleda hobidega ja nautida meelelahutust – on parim lahendus lasta end vaktsineerida koroonaviiruse vastu. Suur tänu kõigile, kes on seda juba teinud. Teist igaühe panus on oluline selleks, et saaksime hoida sügisel Eesti elu avatuna.

 

Vaktsineerida saavad Eestis kõik alates 12. eluaastast. Kui teha praegu esimene vaktsiinisüst, on veel piisavalt aega, et kooliaasta alguses vaktsineerimiskuur lõpetada.

 

Vaktsineerimine on praegu parim viis iseend ja oma lähedasi kaitsta. Vaktsineerimine annab nakatumiste hulga kasvades ja uute piirangute rakendumisel palju suurema tegutsemisvabaduse ning lihtsustab igapäevaseid toimetusi – vaktsineeritud inimesed ei pea jääma lähikontaktsena eneseisolatsiooni, saavad lihtsamalt reisida ning külastada üritusi ilma testimata.

 

Vaktsineerimiskuuri toime kestab vähemalt aasta. Vaktsineeritutele antakse ELi vaktsineerimise digitõend, mis kehtib samuti vähemalt ühe aasta ja mida saab kasutada reisimisel ja üritustel.

 

Alaealistel palume vaktsineerima minna koos lapsevanema või seadusliku esindajaga. Vaktsineerima minnes tuleb kindlasti kaasa võtta isikut tõendav dokument. Kui tunnete end haigena või olete lähikontaktsuse tõttu isolatsioonis, siis tuleb vaktsineerimine edasi lükata. Neid, kes on COVID-19 haigust põdenud, oodatakse vaktsineerima 4–6 kuud pärast tervenemist ja neil tuleb teha vaid üks kaitsesüst.

 

Praegu saab paljudes maakondades vaktsineerida end ka eelregistreerimata.

 

Kuidas saan vaktsineerima?

 • Kõige lihtsam on helistada telefonil 1247, kust saab infot kõige lähemate vaktsineerimispunktide kohta ja kus saab juba ka kohe aja broneerida. Samuti saab sealt infot ilma eelregistreerimiseta vaktsineerimisürituste kohta.
 • Aega on võimalik broneerida digiregistratuuris www.digilugu.eeAlaealisele saab aja broneerida tema seaduslik esindaja.
 • Värske info vaktsineerimise võimaluste kohta (sh kaart) on alati üleval ka veebilehel https://vaktsineeri.ee/covid-19/lahen-vaktsineerima/

 

Haridus- ja Teadusministeerium
Eesti Haigekassa

P, 01.Aug 2021 - 16:28

2020-21 õppeaasta maikuu klassijuhatajaks valiti Lisete Mihkelson.

Õppeaasta suurima tunnustuse - õpetaja Ellu missioonipreemia - pälvis Reili Virunurm.

 

Palju õnne!