Õpetajate streik 10. november 2023

Lugupeetud lapsevanemad!

Reedel, 10.11.2023 kell 9:00-10:00 toimuva haridustöötajate hoiatusstreigiga liituvad ka Tallinna Tondi Kooli töötajad. Sellest tulenevalt on reedeks vaja ümber korraldada kooli töö.

Oleme tänulikud, kui saate oma lapse(d) jätta reedel koju või tuua kooli alles kella 10ks (puudujaid sel päeval eKooli ei märgita). Kuna lisaks õpetajatele streigivad ka abid ja tugispetsialistid, ei ole võimalik tagada piisaval hulgal töötajaid, kes õpilastega tegeleks. See tähendab, et peame erinevate klasside ja õppetasemete õpilased paigutama kokku suuremateks gruppideks. Õpilaste turvalisuse tagamiseks ootame kooli appi ka lapsevanemaid.
Palun mõelge läbi oma pere võimalused ja vastake  KÜSIMUSTIKULE  hiljemalt kolmapäeva õhtuks.

Ettte tänades

Marge Süld