Avatud uste päevad 2022

15.-16. märts 2022 korraldab Tallinna Tondi Kool avatud uste päevad nendele lapsevanematele, kes soovivad oma last meie kooli õppima tuua.

Sissesõit kooli hoovi on Haraka tänavalt (Lõokese tn poolne värav), hoovis on ringliiklus. Hoovis ei pruugi olla parkimiskohta sel juhul palun leidke parkimiskoht

Koolimajja tulge peauksest, mis on suunaga Tondi tn poole. Peauks asub lipuväljaku juures. Kooli tutvustus toimub koolimajas teise korruse aulas.

15. märtsil kell 9:50–12:00 toimub avatud uste päev vanematele, kelle lapsed asuvad järgmisel õppeaastal Tallinna Tondi Koolis õppima lihtsustatud või toimetuleku õppetasemel.

Päevakava:

9:50–10:30 kooli tutvustus

10:30–11:10 avatud tund

11:20–12:00 küsimused-vastused

Palume osalemiseks täita registreerumisvorm.

Igast perest palume kohale tulla ainult ühel pereliikmel.

Avatud uste päeval osalemiseks tuleb kohapeal teha antigeeni kiirtest, mis tuleb endal kaasa võtta. Palume testi tegemiseks tulla kohale 15–20 minutit enne algusaega.

Koolimajas viibimise ajal palume kanda meditsiinilist maski.

16. märtsil kell 14.00–15.30 toimub õpperuumide ja metoodika tutvustamine 4. korrusel, kus on hooldusõppe ja suuremat tuge vajavate toimetulekuõppe õpilaste klassid.

Palume osalemiseks täita registreerumisvorm.

Koolimajas viibimise ajal palume kanda meditsiinilist maski.