Lastevanemate kool - Verge koolitus

Verge metoodika tutvustus 31. jaanuaril kell 17.30

Sellest õppeaastast oli plaan taas ellu kutsuda nn vanemate kool, eesmärgiga jagada teavet erinevate teemade ja võimaluste kohta.

Esimene kokkusaamine toimub 31. jaanuaril kell 17.30 kooli aulas, kus tutvustame Verge metoodikat agressiivse käitumisega toime tulemiseks erinevates olukordades. Verge metoodika jõudis Eestisse 2012. aastal. Vanematele tuleb rääkima ja praktilisi võtteid näitama Verge metoodika maaletooja Martin Kallavus. Üritus kestab ca 1 tund.

Palun eelkõige kohale tulla vanematel, kelle laste puhul antud metoodika kasutamine võib päevakorda tulla. Loomulikult on oodatud ka teised huvilised oma silmaringi avardamiseks.

Palume eelnevalt registreeruda e-mailiga saadetud lingi kaudu

Kui kellelgi peaks olema probleeme registreerumisega lingi kaudu, siis palun teatage e-posti aadressile evelin.aavik@tondi.edu.ee