• 2020-21 õppeaasta maikuu klassijuhatajaks valiti Lisete Mihkelson.

Õppeaasta suurima tunnustuse - õpetaja Ellu missioonipreemia - pälvis Reili Virunurm.

Palju õnne!

• Tallinna Tondi Kool on avatud 14. juuni - 31. august 2021 kell 08.00 - 17.00.

Koolimaja on suletud 23.-25. juuni 2021.

• Tallinna Tondi Kooli lihtsustatud õppe 9. klasside lõpuaktus toimub 18. juunil kell 11.00 kooli saalis.

Seoses koroonapiirangute ja poole saali täituvuse nõudega saab üritusel osaleda ainult kutsetega.

Teistele huvilistele proovime korralda veebiülekande, jälgige infot kodulehel.

• Meie kooli õpilased joonistasid 10.-15. mai kihvte gife. Kunstiprojekti Valgegle Valgega 2021 õpitoas 10. mail õpetas Sondra Lampmann kõigile huvilistele, kuidas gife luua ning kunstiprojekti eestvedaja Silvia Paluveer kuulutas välja kodutööde teemad.

Tallinna Tondi Kool on üks suuremaid erivajadustega laste koole Eestis. Õpetame lihtsustatud õppekava alusel kolmel erineval õppetasemel – lihtsustatud õpe, toimetulekuõpe ja hooldusõpe.

Asu jälgima