Muusikaterapeut

Muusikaterapeut Kadri Reinsalu

Muusikateraapia kuulub loovteraapiate hulka.

• Nii, nagu ka paljud teised loovteraapiad, on muusikateraapia paljuski mitteverbaalne teraapia, mis teeb teraapia sobivaks ka õpilastele, kelle verbaalne kõne on vähene või puudub.
  • Muusikateraapia on muusika ja/või selle elementide (heli, rütmi, meloodia, harmoonia) kasutamine kvalifitseeritud muusikaterapeudi poolt kas individuaalselt või grupiprotsessis.
  • Teraapia on kavandatud suhtlemise, õppimise, väljendamise, jõuvarude mobiliseerimise ja teiste terapeutiliste eesmärkide lihtsustamiseks, et rahuldada  füüsilisi, emotsionaalseid, vaimseid, sotsiaalseid ja kognitiivseid vajadusi.
  • Muusikateraapia on planeeritud ja konkreetse kliendi näidustustest ja vajadustest lähtudes eesmärgistatud protsess, milles õpilane ja terapeut suhtlevad omavahel peamiselt muusikaliste vahendite abil ja kaudu.

Tööaeg: E-R: kl 9.00-15.00

Lapsevanemate nõustamine eelneval kokkuleppel.

Kontakt: kadri.reinsalu@tondi.edu.ee