Uudised

• Ootame Tallinna Tondi Koolis 2022/23 õppeaastal õppimist alustavate õpilaste vanemaid lastevanemate koosolekule 23. august kell 17.00.

Kohtumiseni!

• 15. juuni - juuli lõpuni on kool avatud 8.00-17.00 (v.a. riigipühad)

01. - 21 augustis on kool avatud 8.00 - 14.00, sealt edasi augustis 9.00 - 17.00.

Ilusat suvevaheaega!

• 20. -22. mail toimusid Norra lahtised ujumise ja kergejõustikuvõistlused, millest EVPISL-u võistkonna ridades võttis osa ka 2 meie kooli noorsportlast - Säde 5. V ja Artur 6.

• Meie kooli õpilane Kaspar saavutas Maltas toimunud eriolümpial kaks individuaalset kuldmedalit rinnuli ujumises (mõlemad isikliku rekordiga) ja ühe meeskondliku pronksmedali.

Igal koolil pole olümpiavõitjat!

Aitäh Kasparile selle toreda emotsiooni eest ja tema perele sportlase toetamise eest.

• Head kunagised õpilased!

Kool on peale mitut aasta jõudnud tagasi teile tuttavasse asukohta ning ka olukord koroonaviirusega on oluliselt leebemaks läinud.

Seepärast proovime taastada vanu traditsioone ning korralda maikuu viimasel reedel kokkutulek endistele õpilastele.

Tallinna Tondi Kool on üks suuremaid erivajadustega laste koole Eestis. Õpetame lihtsustatud õppekava alusel kolmel erineval õppetasemel – lihtsustatud õpe, toimetulekuõpe ja hooldusõpe.

Asu jälgima