Tallinna Tondi Põhikool

Pikapäevarühmade kasvatajad ja rühmad 2015/2016 õppeaastal 

 

Abikool  
I rühm (kabinet 103)  
Esmaspäev: Tiina Kullat
12.05 - 18.00
Teisipäev: Tiina Kullat 12.05 - 18.00
Kolmapäev: Tiina Kullat 12.05 - 18.00
Neljapäev: Tiina Kullat 12.05 - 18.00 
Reede: Tiina Kullat
12.05 - 18.00 valverühm
   
II rühm (kabinet 201)  
Esmaspäev: Helme Pirrus
12.25-17.25
Teisipäev: Eve Adelbert

12.25-17.25 
valverühm

Kolmapäev: Sirly Eelmets
12.25-17.25
Neljapäev: Helme Pirrus
12.25-17.25
valverühm
Reede: Helme Pirrus
12.25-17.25
   
III rühm   
Esmaspäev: Malle Elina Pakarinen (kab. 213) 13.00-17.00
valverühm
Teisipäev: Malle Elina Pakarinen (kab. 218) 13.00-17.00
Kolmapäev: Heli Maldar (kab. 218) 13.00-18.00 valverühm
Neljapäev: Malle Elina Pakarinen (kab. 220) 13.00-17.00
Reede: Malle Elina Pakarinen (kab. 218) 13.00-17.00
   
   
Toimetulekukool  
I rühm (kabinet 324)  
E-R: Ene Veskaru 14.00-18.00
   
II rühm (kab 309 kuni 14.00)  
E: Kersti Ilings (12.00-14.00, kab. 309),
Kaie Kori (alates 14.00, kab 335)
 
T: Kersti Ilings (12.00-14.00, kab. 309), 
Kersti Ilings (alates 14.00 1t. kab 334, siis 335)
 
K: Kersti Ilings (12.00-14.00, kab. 309), 
Raili Vilson (alates 14.00, kab 335)
 
N: Kersti Ilings (12.00-14.00, kab. 309), 
Liilia Reha (alates 14.00, kab 335)
 
R: Kersti Ilings (12.00-14.00, kab. 309), 
Ülle Asmu (alates 14.00, kab 335)
 
   
III rühm (kabinet 329)  
E-R: Imbi Lehis 12.00-17.00
   
1. ja 2. rühma lapsed koos alates 12.00-st 309 kuni oma rühma kasvataja tööajani.  
   
Tuisu osakond  
   

 

 

Vastuvõtuajad lapsevanematele:

Vastuvõtt kogu tööloleku aja kasvatajate poolt

Üritused

Pole sündmusi

Projektid

Tunnustused

Uuenev haridusasutus 2016
Parim koostööprojekt 2016
Parim koostööprojekt 2015 eripreemia
Turvaline kool 2014 III koht
Loodussõbralik kool 2013
Innovaatiline tegu 2012
Parim lõimumisprojekt 2012 II koht
Sõbralik koolisöökla 2011 III koht
Parim lõimumisprojekt 2010
Parim personaliprojekt 2008
Hästi juhitud kool 2006
Hea huvitegevusega kool 2004