1. detsembril käisid 4.A, 5.A ja 6.A klasside robootikaringi lapsed robootikafestivali Robotex võistlusel „Minu esimene start-up“. Võistlusel osalemiseks pidid lapsed välja mõtlema uuendusliku idee (toote), selle (prototüübi) enne valmis ehitama ja võistlusel mentoritele tutvustama. Tutvustada tuli ka oma meeskonda, osalesime kolme meeskonnaga. Meeskondade ideed oli robot-päästekoer, ratastega kahe vintsiga helikopter ja kiirabi laevastik.

robotex2019

Osalejate autasutamine.

Hinnalisi kohti sel võistlusel ei jagata, kõik meeskonnad said võrselt tunnustatud.

Võistlusel osalemine on lastele väga motiveeriv ja ma usun, et põnevust ja uusi ideid jagus kõigile.

Suur tänu juhiabi Evelin Aavikule, kes robootikaringi juhendab, huvijuht Maire Paluveerile ja 5.A Marko emale ja 6.A Kermo emale, kes lapsi võistlusel saatsid.