TALLINNA TONDI PÕHIKOOLI

jalgpallivõistkonna võit I Divisjonis Viljandis!

28.mai 2019.a

Eesti Eriolümpia Ühendus ja Viljandi jalgpalliklubi Tulevik korraldas 28. mail Eesti
Eriolümpia Ühenduse vabariikliku jalgpalliturniiri Viljandis. Osales 16 võistkonda,ligi 170 osavõtjaga.Võistlused avas Eesti Eriolümpia Ühenduse direktor Siret Kruk, edasi järgnes tervitus võistluste peakohtunikult ja Viljandi aselinnapealt ja seejärel toimus võistlejate tutvustamine ning päevakorra ja edasise võistluste käigu tutvustus.
Seekord oli võistluspäev üles ehitatud pisut teisiti. Turniir algas pärastlõunal, samaaegselt pidasid teisel staadionil tüdrukud oma festivali samuti jalgpallis.
Õhtu kulmineerus JK Viljandi Tulevik ja JK Narva Trans Premium liiga mänguga, millel me kogu võistkonnaga osalesime .
Meie turniiril olid võistkonnad jaotatud eelneva divisioneerimise käigus 3 Divisjoni, meie võistkond osales kõige tugevaimas I Divisionis .

I Division.
---------------------------------------------------
1. KAMMERI KOOL
2. LAHMUSE KOOL
3. VILJANDI KAARE KOOL
4. PÄRNU KUNINGA TN. PÕHIKOOL
5. TALLINNA TONDI PÕHIKOOL
Tallinna Tondi Põhikooli võistkonda kuulusid: kapten Mark(9a), Robin(9a),
Veiro(La), Jan Erik(La), Robert(8a), Jan Martin(7a), Martin(6a) ja erilubadega EEO koondise liikmed, meie kooli vilistlased ja siiani meie treeningutel osalevad Mel Andris ja Kevin.

Tulemused:
TALLINNA TONDI PÕHIKOOL - KAMMERI KOOLI - 3-0
- LAHMUSE KOOL - 3-0
- VILJANDI KAARE KOOL -6-1
- PÄRNU KUNINGA TN PÕHIKOOL -3-0

Kokkuvõttes: I koht.

Võistkonda autasustati karika, medalite ja meenetega Viljandi Linnastaadionil.

Kehalise kasvatuse õpetaja Mati Ummer

NB! Maailmamängudel (maailmameistrivõistlused) Abu Dhabis, Araabia Ühendemiraadid (märts, 2019) saavutasid Eesti Eriolümpia jalgpallikoondise koosseisus Mel Andris ja Kevin samuti antud süsteemis maailma tugevaimas I divisionis – 4 koha !