Peagi 95.juubelit tähistav Tallinna Tondi Põhikool on üks suuremaid erivajadustega laste koole Eestis. Õpetame lihtsustatud õppekava alusel kolmel erineval õppetasemel – lihtsustatud õpe, toimetulekuõpe ja hooldusõpe.

MTÜ MEIE LAPSED osutab sügisvaheajal 23.10-27.10.2017 Tallinna Tondi Põhikoolis päevahoiuteenust.

Teenust osutatakse tööpäevadel kella 8.00-17.00.

Teenuse sihtgrupp:

Teenuse sihtrühm on sügava või raske intellekti ja liitpuudega lapsed vanuses 7-19 eluaastat, kelle rahvastikuregistri järgne elukoht on Tallinn ja kes õpivad tavakoolis, kutsekoolis või puuetega laste koolis ja viibivad koolivaheajal.

Avalduse võib saata e-postiga või tuua isiklikult päevahoiu koordinaatori kätte.

Laste päevahoidu toomise ja koju viimise korraldab lapsevanem.
Transportteenuse saamiseks tuleb pöörduda elukohajärgse linnaosa valitsuse sotsiaalosakonna poole vähemalt kaks nädalat enne teenuse saamist.
Registreerimine juuresoleva avalduse alusel kuni 16.10.2017
Päevahoiu omaosalustasu tasu on 6 eurot päev.
Raha palume üle kanda MTÜ Meie Lapsed nädal aega enne teenuse saamist.

Saaja: MTÜ MEIE LAPSED

IBAN EE492200221021715917

Selgitus: lapse nimi, teenuse saamise aeg

TEENUSE SAAMISEKS TULEB ESITADA JÄRGMISED DOKUMENDID
• vanema/hooldaja avaldus teenuse saamiseks
• terviseseisundi kirjeldus
• puude raskusastme otsuse koopia;
• isikut tõendava dokumendi koopia

Kehtivate dokumentide korral uusi esitama ei pea.

Päevahoiu korraldaja:
Marianne Laater 55 34 329
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.