MTÜ MEIE LAPSED osutab kevadvaheajal 24.04-28.04.2017 Tallinna Tondi põhikoolis päevahoiu teenust.

Teenust osutatakse Tondi põhikooli ruumes, Tondi 40.

Teenuse sihtgrupp:
Teenust osutatakse raske ja sügava intellekti ning liitpuudega 7–18 aastastele lastele ja noortele, kes õpivad tavakoolis, kutsekoolis või erivajadustega laste koolis. Teenuse saaja elukohana on rahvastikuregistrisse kantud Tallinna linn.
Vabade kohtade olemasolul võetakse teenusele ka lapsi väljaspoolt linna, kelle kulud katab omavalitsus.
Teenust osutatakse tööpäevadel kella 8.00-17.00.

Laste päevahoidu toomise ja koju viimise korraldab lapsevanem.
Transportteenuse saamiseks tuleb pöörduda elukohajärgse linnaosa valitsuse sotsiaalosakonna poole vähemalt kaks nädalat enne teenuse saamist.
Registreerimine kuni 19.04.2017
Avalduse võib saata e-postiga või tuua isiklikult päevahoiu koordinaatori kätte.
Päevahoiu omaosalustasu on 6 eurot päev.
Raha palume üle kanda MTÜ Meie Lapsed kontole hiljemalt 20.04.2017

Saaja: MTÜ MEIE LAPSED
IBAN EE 492200221021715917

Selgitus: lapse nimi ja teenuse saamise aeg

TEENUSE SAAMISEKS ON VAJALIKUD JÄRGMISED DOKUMENDID:
• vanema/hooldaja avaldus teenuse saamiseks
• puude raskusastme otsuse koopia;
• koopia isikut tõendavast dokumendist

Teenust kasutanud klientidele: kehtivate dokumentide korral uusi esitama ei pea!
Info: Päevahoiu koordinaator
Marianne Laater 55 34 329
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Uus asukoht

Alates 01.09.2018 asume uue koolimaja ehituse perioodil asenduspinnal aadressil

Tuisu osakond on endiselt aadressil Tuisu 20.

Pole sündmusi