Peagi 95.juubelit tähistav Tallinna Tondi Põhikool on üks suuremaid erivajadustega laste koole Eestis. Õpetame lihtsustatud õppekava alusel kolmel erineval õppetasemel – lihtsustatud õpe, toimetulekuõpe ja hooldusõpe.

VABARIIKLIK HARIDUSLIKE ERIVAJADUSTEGA LASTE JA NOORTE LAULUVÕISTLUS TOIMUS JUBA 13. KORDA.
Sellel aastal korraldas lauluvõistluse Ämmuste kool ja see toimus 16. märtsil Viljandis Sakala keskuses.
Laululapsi oli 99, nende seast tunnistati meie kooli ansambel koosseisus Anastasia, Siret, Janette, Tormi ja Markkus parimaks ansambliks!
Martin toimetulekukoolist saavutas II koha ja Markkus pälvis eripreemia väljendusrikka esinemise eest.

Viljandi2017 2 3

PALJU ÕNNE VÕITJATELE!