28.10 - 22.11 on Eesti Arhitektuurimuuseumis koos näitusega „No pain no game“ välja pandud parimad Goethe Instituudi poolt korraldatud mängude valmistamise võistluse konkursitööd. Nende seas on meie kooli õpilaste Marko, Riho, Rasmuse, Triinu, Maria ja Markuse ülisõbraliku väljanägemisega töö „Vurrud ja saba“. See tore liikumismäng sai heakskiidu nii konkursi žürii kui ka näitusekülastajate poolt ning tõi meie kooli õpilastele üldvõidu. Lisaks näituse „No pain no game“ suveniiridele ja lõbusatele hexbugidele saavad 6-9M klassi õpilased 5. novembril osa Carsten Galle mängulisest muusikatöötoast.

Tänu Eesti Arhitektuurimuuseumile saavad meie kooli kaks õpilaste gruppi osa ka näitusest „No pain no game“ ning osaleda täiesti tasuta näituse haridusprogrammis. Muuseumiõpetaja juhendamisel vaadatakse üle, missugune näeb välja väikseim sotsiaalvõrgustik maailmas, uuritakse kerasid, mis liiguvad laulmise abil, kogetakse, mis on PainStation ning õpitakse koostööd tegema tavalise ussimängu abil.

Näituse kohta saab rohkem infot Eesti Arhitektuurimuuseumi kodulehelt

Mängude konkursi kohta leiab viiteid Goethe Instituudi facebooki ajajoonelt.

Mängukonkursist Õpetajate lehes saab lugeda siit

Uus asukoht

Alates 01.09.2018 asume uue koolimaja ehituse perioodil asenduspinnal aadressil

Tuisu osakond on endiselt aadressil Tuisu 20.

Pole sündmusi