tunnustaopetajat

Head kolleegid ja lapsevanemad!

September on märkamatult oma viimasesse kolmandikku jõudnud ja peagi on käes oktoober.

Rahvusvahelise õpetajate päeva puhul tunnustame oma kooli silmapaistvamaid töötajaid. Sel aastal korraldame konkursi aasta tegija osas veidi teistmoodi – pedagoogilist personali tunnustame kolmes kategoorias ja anname välja ka ühe aasta töötaja tiitli.

Aasta õpetaja abikoolis
õpetajad, abiõpetajad, PPR kasvatajad, tugispetsialistid (logopeed, psühholoog, massöör), huviringijuhid, abikooli õpilaste kasvatajad õpilaskodus
Aasta õpetaja toimetulekukoolis
õpetajad, abiõpetajad, PPR kasvatajad, tugispetsialistid (logopeed, psühholoog, massöör), huviringijuhid, toimetulekukooli õpilaste kasvatajad õpilaskodus
Aasta õpetaja Tuisu koolis
õpetajad, abiõpetajad, kasvatajad
Aasta töötaja
koristajad, valvurid, töömehed, pesulaohoidja

Kandidaatide esitamisest on võimalus kõigil osa võtta. Oma valiku saavad teha nii kooli töötajad, vanemad, õpilased kui ka teised kooli personali tundvad inimesed. Valiku tegemisel palun võtta aluseks järgnevad kriteeriumid:
• pädevus - suhtumine ja hoiakud, loovus, ainealased ja eripedagoogilised oskused (need on meie õpetajatel niigi olemas ja seetõttu antud tunnustuse puhul ei oma kõige olulisemat kaalu), erinevate õpetamismetoodikate kasutamine);
• hoolivus ja empaatilisus;
• suhtlemisoskus;
• algatusvõime;
• õpivalmidus ja innovaatilisus;
• reflektsioon
• midagi erilist, millega kandidaat on silma paistnud (omaalgatuslikud ettevõtmised õpilastega, oma teadmiste jagamine kolleegidega jne).

Aasta töötaja kategoorias arvestatakse ainealaste ja eripedagoogiliste oskuste ja erinevate õpetamismetoodikate kasutamise asemel tööalaseid oskusi ja pühendumist.

Sedelid kandidaadi nimega saab postitada vastavatesse kastidesse nii Tondi kui Tuisu majas ajavahemikul 22.- 30.september.

Otsuse teeb direktsioon koos hoolekoguga.

Sirli Väinsar
direktor

Uus asukoht

Alates 01.09.2018 asume uue koolimaja ehituse perioodil asenduspinnal aadressil

Tuisu osakond on endiselt aadressil Tuisu 20.