Novembrikuu viimasel nädalal tuli koostöö pakkumine Eesti Ettevõtlike Noorte Koja (JCI) poolt meie kooli õpilasesindusele. Nimelt telliti meilt origamit - viissada jaapani kurekest, mida tuli voltida paberist.

Õpilasesinduse vanemate klasside õpilased Anna Maria, Kaupo ja Hellin olid kohe lahkesti nõus osalema. Toetus tuli ka lisaõppeklassi õpilastelt, eesotsas nende aktiivse klassijuhataja Sirliga, kes õpetas lihtsate võtetega ülikeerulist origamit voltima.

Kolme päevaga sai nõutud arv kurgesid volditud ja selgusid ka tõelised origamimeistrid. Nendeks õpilasteks olid Reigo 105 volditud kurega, Anna Marialt 85 kurge ja Hellinilt 65 kurge!

Väga palju abi oli ka abiõpetajalt Mihhalilt, kes voltis ligi kakssada kurge!

Kõigile osalejatele suurimad tänud ja tänukirja tubli koostöö eest andis ka (JCI)-i president M. Alep

Uus asukoht

Alates 01.09.2018 asume uue koolimaja ehituse perioodil asenduspinnal aadressil

Tuisu osakond on endiselt aadressil Tuisu 20.