Peagi 95.juubelit tähistav Tallinna Tondi Põhikool on üks suuremaid erivajadustega laste koole Eestis. Õpetame lihtsustatud õppekava alusel kolmel erineval õppetasemel – lihtsustatud õpe, toimetulekuõpe ja hooldusõpe.

25. mail 2015 sai läbi kuu aega kestnud Tallinna Tondi Põhikooli esimene lauatennise meistrite väljaselgitamine.

Kuna tegemist on ajaloolise sündmusega (ikkagi esimesed lauatennise võistlused koolis), siis kirjutame ka üles, kuidas see lõppes.

Võisteldi 3 vanuserühmas ja tüdrukud koos poistega. Leidus tublisid tüdrukuid, kes suutsid ka sellises konkurentsis läbi lüüa. Võistlustel said osaleda need, kes ise soovisid.

Tulemused:
2.-4. klasside arvestuses
1. Robert Krismo (4A)
2. Karoliine (2A)
3. Aimar (3A)
14 osalejat, võistlus peeti kahes alagrupis, lõpuks kohtusid omavahel kummagi alagrupi esimene ja teine.

5.-7. klasside arvetuses
1. Arli (7A)
2. Mark (5A)
3. Ralf (6A)
16 osalejat, osalejad loositi paaridesse ja paari võitja pääses järgmisesse ringi kuni üldvõitja selgumiseni

8.-LÕ. klasside arvestuses
1. Hellin-Maria (9A)
2. Georg Martin (LÕ)
3. Martti (8A)
8 osalejat, toimus turniir, kus kõik said mängida kõigiga.

Suur tänu õpetaja Sirli Väinsar'ele, kes oli kahe vanema vanusegrupi kohtunik ja aitas auhindadega ning nõuannetega!

Õpetaja Margit

Pole sündmusi