Eesti Eriolümpia jalgpalliturniir Viljandis.

EO Eesti Ühendus ja Viljandi jalgpalliklubi Tulevik korraldasid 12. mail Eesti Eriolümpia Ühenduse ülevabariigilise traditsioonilise jalgpalliturniiri Viljandi kunstmuruväljakul. Osales 19 võistkonda ligi paarisaja osavõtjaga.

Võistluste korraldus oli väga hea, osavõtjad olid loositud alagruppidesse.
Võistlus toimus turniirisüsteemis, võistkonnas 6+1 mängijat ja 2 varumängijat.

Oli väga ilus ilm ja võimas avadefilee, kus võistluste korraldajad EEO direktor Siret Kruk ja võistluste peakohtunik tervitasid osavõtjaid ja tutvustasid osavõtvaid võistkondi, selgitati võistluste edasist kulgu ja ajakava.

Tondi Põhikooli võistkonnas mängisid:
TIMO - 9a, MEL ANDRIS - 8a, RAIVO - 9a, REIGO - LÕ, GEORG - LÕ, ROBIN - 5a ja KEVIN - 6b, puudus RAINER (8a).

jalgp2015

Võitsime esimese vastase - VÕISIKU KODU, tulemusega 2-0, oli tugev vastane, teise vastase MAARJA KÜLA 9-0 ja kolmanda väga tugeva vastase Porkuni kooli 3-0. Nii tuli võit. Meie kooli jalgpallikoondise väravasse pole viimase kahe aasta võistlusmängudes löödud ühtegi väravat(?), meie oleme löönud vastaste väravasse erinevatel turniiridel aga 44 väravat!!!

Tagasiteel jätkus arutamist ja ka arvutamist – ikka selle nimel, et edaspidi paremini läheks.
Õpetaja Mati tänab kõiki abilisi, kes sellel spordiüritusel osalemise võimaldasid. Kokkuvõttes I koht ja meie „vutimehed” - SUPERTUBLID!

Kehalise kasvatuse õpetaja: Mati Ummer

Uus asukoht

Alates 01.09.2018 asume uue koolimaja ehituse perioodil asenduspinnal aadressil

Tuisu osakond on endiselt aadressil Tuisu 20.

Pole sündmusi