Jalgpalliturniir „Jalgpall kooli 2015”
-----------------------------------------------
Kolmapäeval, 14. jaanuaril algusega kell 13 toimus kooli spordisaalis jalgpalliturniir 3 võistkonna osavõtul. Osalesid külalisvõistkond Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskusest ja 2 võistkonda meie koolist.

Võistlused avas õppealajuhataja Marika.

Mängiti saalijalgpalli reeglite järgi, turniirisüsteemis ehk kõik mängisid kõigiga läbi.
Esimeses kohtumises olid vastamisi meie „Suured” ehk Tondi kooli I võistkond ja Astangu KrK. Vastamisi olid kaks tugevat võistkonda, meie meeskond suutis väljuda võitjana tulemusega 4-0. Algus oli väga, väga tasavägine, mäng ise oli kiire ja jõuline ehk just selline, milline peabki üks tõeline jalgpallimäng olema. Seejärel kohtusid meie kooli „väikesed” ehk Tondi II ja „suured” ehk Tondi I võistkond omavahel. Kuna „väikesed” tahtsid kindlasti turniiril osaleda, tuli ka neile anda võimalus kogemusi omandada. Siiski tuli neil vastu võtta suur 7-0 kaotus, seega oli Tondi I võistkond kindlustanud endale esikoha. Vahepeal jõudu kogunud külalised Astangult mängisid oma viimase mängu väga võimsalt võites 5-0 meie II võistkonda ja saavutades kokkuvõttes II koha, meie „noored”(4-6 klassi koondis) jäid kolmandaks.

Õppealajuhataja Marika Leemet ja kehalise kasvatuse õpetaja Mati Ummer autasustasid kõiki õpilasi. Tubli töö sekretärilauas tegi ära õpetaja Kristel, väljakukohtunik oli õpetaja Mati.

Tulemused:
I koht -Tondi Põhikooli I võistkond – RAINER (kapten), MEL-ANDRIS, GEORG, REIGO, TIMO, MARTIN.
II koht – Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus.
III koht - Tondi Põhikool II võistkond – KEVIN (kapten), ROBIN, MARK, RAUL,VEIRO, JAN-ERIK, KAREL, JANEK.

Oli väga põnev võistlus, nii kaotustest kui võitudest on palju õppida.
Eesti Jalgpalli Liidu poolt on president Aivar Pohlak kutsunud meie kooli osalema vabariiklikus projektis „Jalgpall kooli,” mille üheks osaks ka seda turniiri võib pidada. Uudis on ka see, et FC Flora jalgpalli noortekoondisse on pääsenud tavakooli õpilaste arvestuses oma vanuseklassis Mel-Andris. Allpool pildid ja Mel-Andris jalgpalliklubi FC Flora dressi demonstreerimas õe Keityga, kes mängib samuti väga hästi ka jalgpalli ja on väga tubli kergejõustiklane.

Edu kõigile!

Täname veelkord kõiki osavõtjaid!

Kehalise kasvatuse õpetaja Mati Ummer

jalgapllkooli1

Uus asukoht

Alates 01.09.2018 asume uue koolimaja ehituse perioodil asenduspinnal aadressil

Tuisu osakond on endiselt aadressil Tuisu 20.