Peagi 95.juubelit tähistav Tallinna Tondi Põhikool on üks suuremaid erivajadustega laste koole Eestis. Õpetame lihtsustatud õppekava alusel kolmel erineval õppetasemel – lihtsustatud õpe, toimetulekuõpe ja hooldusõpe.

Rahvastepall "Isad ja pojad 2014"

Neljapäeval, 6. novembril tähistasime rahvastepalli turniiriga traditsiooniliselt isadepäeva, et läbi spordi ka meie kooli õpilaste isadele pakkuda midagi põnevat ja võimalust üheskoos rahvastepalli mängida. Võistlused algasid õhtul kell 18.00 kooli võimlas. Ohutuse mõttes mängiti pehme palliga.
Vaatamata väljas valitsevale väga halvale ilmale ning arvestades ka seda, et paljud isad olid töökohustuste tõttu mujal ega saanud osaleda, oli kohaletulnuid pea samapalju kui mullu.
Hästi mängisid Liisu, Helena, Georgi, Taneli, Miku, Cristali, Aroni jt. isad, Matti vanaisa, aga ka Tormi ema, samuti Aimari, Karoliine, Arli ja Ralfi kasvatajad. Tore, et osalesid veel ka õpetaja Meelike Terasmaa ja Ardi Süld ning ka Martin, meie vilistlane ja veel palju palju õpilasi.
Võistlejad rivistusid, osavõtjad loositi nelja võistkonda, moodustusid võistkonnad üks-kaks-kolm-neli arvestusega, et igas võistkonnas on 15 mängijat. Mängiti turniirisüsteemis (1-4; 2-3 jne.) Oli tore, et osalejaid oli nii palju ning saal rõkkas vahetevahel nii, et ... laulupidu mis laulupidu sportlikus mõttes.
Esikoha võitiski 6 punktiga loosinumbri 1. saanud võistkond, mille kapten oli Rainer. Nemad võitsid kõik kolm mängu. 2. koht ei läinud mitte võistkond kahele vaid võistkonnale nr. 3, 3. koht võistkonnale nr. 4 ja 4. koht võistkonnale nr. 2. Mängiti 2 tundi, oli põnev ja võistluslik õhtu.

Võitjaid autasustati ja pärast seda ootas pidulik laud omaküpsetatud pirukate, maiustuste ja puuviljadega. Tädi Aino õunad tundusid olevat veel magusamad kui eelmisel aastal.
Korraldajad: õpetaja Kristel, huvijuht Maire ja õpetaja Mati tänavad kõiki osavõtjaid!

Kehalise kasvatuse õpetaja Mati Ummer

Pole sündmusi