Algselt oli planeeritud jooksukrossi läbiviimine 23. septembril, aga ilmastiku järsu halvenemise tõttu toimus see hoopis 30. septembril. Jooksukross oli pühendatud Eriolümpia asutaja Eunice Kennedy Shriveri (1921-2009) päevale, mille tegelikuks kuupäevaks on 27. september. Antud päeva tähistavad üle maailma ligi 170 riiki. Eunice Kennedy Shriver oli naine, kes lõi ülemaailmse Eriolümpia organisatsiooni. Ta pühendas oma elu täielikult intellektipuuetega inimestele ja aitas neil leida usku iseendasse läbi spordi. Tema päeva tähistamine on väljakutseks kõikidele maailma inimestele, pannes nad mõtlema nendele probleemidele, mille lahendamise eest Eunice Kennedy Shriver oli võidelnud suurema osa oma elust.
Jooksukross toimus ilusa ilmaga 30. septembril Hiiu parkmetsas. Osalesid II – LÕ (PÕK) klassid.

Parimad tulemused olid:
1000m jooks
          Õpilase nimi
Klass
Aeg
Rainer
Felix
Mel-Andris
Leemo
Inge
LÕ
Helena
Birgit

500m jooks
          Õpilase nimi Klass Aeg
Maris 6b 2.15
 Robin 5a 1.47
 Kevin 6b 1.57

Tublid olid ka :Siret, Monika, Keity, Robert, Ralf, Veiro ja ka kõik teised, kes osalesid ja distantsi läbisid. Rada oli raske, vaeva tuli näha, aga lõpp hea kõik hea!

Edukaid uusi starte!

Kehalise kasvatuse õpetaja: Mati Ummer

Uus asukoht

Alates 01.09.2018 asume uue koolimaja ehituse perioodil asenduspinnal aadressil

Tuisu osakond on endiselt aadressil Tuisu 20.

Pole sündmusi