13. aprillil toimus Tallinna Vene Kultuurikeskuses 9. laste rahvaloomingu festival-konkurss „Kaleidoskoop”, mida korraldab Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium.

Festivali eesmärgiks on sidemete tugevdamine Eestis elavate erinevate rahvaste esindajate vahel, rahvuskultuuri tundmine ja propageerimine. Kontserdil oli palju esinejaid - 23 kollektiivi erinevatest Tallinna vene õppekeelega koolidest, muusikastuudiotest, Mustamäe Laste Loomingu Majast jt.

Meie koolist võtsid sellest osa 5a ja 5v klassi tantsijad, laulutüdrukud Anastasia 4a, Janette-Karoli 6a ja Siret-Merit 6a. Tubli eestlauljana esines Markkus 5v.

Esitasime Eesti rahvalaulu „Kangakudumise laul“ ja kohandatud tantsu.

Sellel festivalil ei olnud žüriid, kõiki esinejaid tänati diplomi ja suure kringliga, nii oli kõigil rõõm meeleolikast esinemisest suurel laval ilusas ja uhkes kultuurikeskuses.

Kaleidoskoop 2017

Uus asukoht

Alates 01.09.2018 asume uue koolimaja ehituse perioodil asenduspinnal aadressil

Tuisu osakond on endiselt aadressil Tuisu 20.