Tallinna Tondi Põhikooli abikooli õpilased osalesid Tallinna Looduskaitse Seltsi, Eesti Litograafiakeskuse, Tallinna Haridusameti ja Tallinna Keskkonnaameti korraldatud looduse- ja keskkonnaalasel joonistusvõistlusel.

Selleks korraldasime koolisisesed joonistusvõistlused, kus võisid osaleda kõik abikooli 4.—9. klassid. Õpilased võisid ise valida ühe kolmest välja pakutud teemast: „Läänemeri – kodumeri”, „Meres on elu”, „Meri võtab ja meri annab”. Töö tehnika oli vaba. Koolisisesest võistlusest võtsid osa 6.A klass (juhendaja õp. Kaie Henk) ja 7.B klass (juhendaja õp. Kristi Käärik). Valminud töödest valis õpilastest ja õpetajatest koosnev žürii välja võistlusele saadetavad tööd. Võistlusele saatsime järgmiste õpilaste tööd: Carolin 7B, Helena 7B, Maris 7B, Thea Kadriann 6A, Martin 6A, Egert 6A ja Janek 6A. Ülejäänud töödest panin üles näituse oma koolis (2. korruse kogunemiskoha stendil).

Võistlusele laekus 127 tööd 12 koolist. Kõikide osalejate tööde näitus oli üleval Rahvusraamatukogu fuajees 09.05.—23.05.2016.a. Parimaid joonistajaid premeeriti eile (26. mail) Eesti Litograafiakeskuses. Meie koolist kutsuti sinna Maris (7.B) ja Janek (6.A) koos juhendajatega.

Galeriid eilsest üritusest ja näitusel osalenud piltidest näeb siin: http://tallinnalooduskaitseselts.jimdo.com/pildid/

Võistlusel osalenud pildid panen samuti üles 2. korruse kogunemiskoha stendile.

Kiitus ja tänu noortele kunstnikele ja nende juhendajatele!

Marge Süld
abikooli kunstiõpetuse ainejuht

Uus asukoht

Alates 01.09.2018 asume uue koolimaja ehituse perioodil asenduspinnal aadressil

Tuisu osakond on endiselt aadressil Tuisu 20.