Peagi 95.juubelit tähistav Tallinna Tondi Põhikool on üks suuremaid erivajadustega laste koole Eestis. Õpetame lihtsustatud õppekava alusel kolmel erineval õppetasemel – lihtsustatud õpe, toimetulekuõpe ja hooldusõpe.

Reedel, 6. mail 2016 toimus 13. korda Tallinna erivajadustega laste ja noorte lauluvõistlus “Laulurõõm” Kanutiaia Noortemajas.

Noored lauljad osalesid neljas vanusegrupis: koolieelikud, algklasside õpilased, keskastme õpilased ja noored: 18-aastased ja vanemad. Sellel aastal oli osalejaid 25.

Meie kooli õpilased esinesid konkursil väga edukalt - peaauhind, GRAND PRIX, omistati Karelile, kes esitas Kersti Kuuse laulu “Vanaisa rock”, teda toetas ansambel koosseisus Markkus, Kristjan, Egert ja Mark.

Keskastmes saavutas I koha Martin, II koha Maria.

Algklasside arvestuses saavutas Markkus I koha ja Anastasia III koha.

Võimalik on vaadata ka lauluvõistluse videot siit!

Žürii esimees oli Kodulinna Maja direktriss Tiina Mägi.

ÕNNITLEME VÕITJAID!

Laulurööm 2016 foto