TALLINNA TONDI PÕHIKOOLI ABIKOOL
ISADEPÄEVA RAHVASTEPALL
------------------------------------------------
Isadepäevale pühendatud sportlik õhtu.

isadepaev2015

Eestis tähistatakse isadepäeva novembris - täpsemalt novembri teisel pühapäeval. Selle päeva tähistamine sai alguse Ameerikas 1910. a. Meile on isadepäev tulnud Soomest (Isänpäiva).

Isadepäeva tähistamine on ka meie koolis saanud üheks tähtpäevaks teiste hulgas.

Tänavune, juba traditsiooniline kolmandat korda toimunud isadepäeva rahvastepalliturniir oli hea võimalus läbi spordi isasid, vanaisasid ja paljude perede liikmeid meeles pidada.

Kolmapäeval , 4.novembril kell 18.00 avas isadepäeva rahvastepalli võistlused kooli direktor Sirli Väinsar, kohal oli ka abikooli õppealajuhataja Marika Leemet ja palju klassijuhatajaid.Võistluste käiku tutvustas õpetaja Mati, olles ühtlasi ka väljakukohtunik, sekretärilauas tegi tublit tööd õpetaja Kristel.

Selle võistluse mõte oli, et kõik - isad, emad, vanaisad, kasvatajad,õpilased saaksid koos rahvastepalli mängida, koos olla ja omavahel lustida, tähtis oli osavõtt ja eeskuju näitamine. Tore on see, et osavõtjate arv kasvab aasta aastalt, tänavu 68, lisaks oli ka palju pealtvaatajaid. Nelja võistkonna vaheline rahvastepalliturniir oli võimas ja kohati ülivõitluslik ja äge. Mängus oli lausa uskumatuid momente, mis tekitasid palju elevust.

Võistluse võitis võistkond nr. 1. Väga hästi mängisid ja paistsid silma oma mänguoskusega – Carmeni isa, Romario isa, Martini isa, Birgiti isa, Jussi isa, Miku isa, Tormi isa ja vend, Karlose ema ja isa, Helena isa, Oskari ema, Nastja ema, Raa ema ja isa, Arabella õde ja ema, Elvari isa, Jani isa, Meli onu, Romeero isa, Erika isa, Elina kasvataja,Teele kasvataja ,vilistlased Hellin, Martin ja Kaspar ja palju palju õpilasi...
Sportlik lustimine lõppes rõõmsa tuju ja väikese väsimusega.
Kõiki lapsevanemaid autasustati.

Oli sportlik ja tore õhtu.

Korraldajad tänavad kõiki osavõtjaid eriti aktiivse ja tubli osavõtu eest. Edu teile kõigile!

Kehalise kasvatuse õpetaja: Mati Ummer

isadepaev2015 2