Peagi 95.juubelit tähistav Tallinna Tondi Põhikool on üks suuremaid erivajadustega laste koole Eestis. Õpetame lihtsustatud õppekava alusel kolmel erineval õppetasemel – lihtsustatud õpe, toimetulekuõpe ja hooldusõpe.

5.novembril külastasid õpilaskodu õpilased Tallinna Loomaaeda, et kohtuda kääbusküülik Timmoga, kelle vaderiks meie kool on.

Laste loomaaias vaadati üle kitsekari, põnevad kanaliigid ning tehti ring üle suure loomaaia, et teada saada, kuidas loomad talveks valmistuvad.

Jääkarupoeg Nora oli vallatust täis ja aina hullas basseinis, nii, et vesi pritsis õpilasteni. Nora on suvega kõvasti kasvanud ja küünitab müürini, et piiluda isa tegemisi. Kõige enam aga meeldib Norale inimeste ees esinemine - see on vaatamist väärt ja rõõm on mitmepoolne! Nora naaber amuuritiiger Pootsman mängis õpilastega luuret ja urises üsnagi kumedalt. Leopardiperekond aga rõõmustas laste üle ja õpilased said näha kasslaste jahimänge!

Külastati ka Elevandimaja asukaid: uhkeid ninasarvikuid, elevante, kilpkonnasid ja palju muid soojamaa loomakesi.

Pole sündmusi