Meie kool liitus Eesti Pandipakendi üle-eestilise üldhariduskoolidele suunatud pandipakendite kogumise projektiga "Loodussõbralik kool", mille eesmärgiks on suurendada koolipere keskkonnaalaseid teadmisi ja tutvustada õpilaste ja õpetajate vahetu kogemuse kaudu pakendite taaskasutusse suunamise tähtsust. Kokku kogutud pakendid suunatakse täies ulatuses taaskasutusse.

Pandimärgiga plastpudeleid ja plekkpurke saab panna spetsiaalsesse suurde pudelikasti. Kogu pandiraha jääb koolile sporditarvete ostmiseks. Mida rohkem pandiraha kogume, seda rohkem ja paremat spordivarustust saame hankida!
Kampaania kestab 15. märtsini 2013.

Enim pudeleid kogunud koolidele on auhinnaks sporditarbed, AHHAA teadusteatri etendus jm, peaauhind on unikaalne spordipäev koos Gerd Kanteri, Grit Šadeiko ja Mart Poomiga.

Meie koolis on kokku 3 kogumiskasti, mis jagunevad: üks hoolduskoolis Tuisu tänaval, üks Tondi tn. majas I korrusel ja üks II korrusel. Toimetuleku õpilastele on eelkõige mõeldud kogumiskast I korrusel.

Projekti tutvustavat videot saab vaadata siit!

Ära viska pandimärgiga tühja pudelit prügikasti, vaid pane kogumiskasti! :)

Marietta Heinsaar

9b klassijuhataja ja projektijuht