Igal teisel teisipäeval on meie kooli ja Õismäe kooli õpilastel Tallinna Loomaaias õppepäev.

Loomaaias käivad meie kooli õpilased juba alates 2006. aastast ning koostöö Loomaaiaga jätkub jätkuprojektina, mida toetab Tallinna Linnavalitsus.

Sel aastal käib kogu pikendatud õpilaste klass, lisaks 2a kl. Hendrik, 3b kl. Tiia, 4a kl. Timo ja Monica, 7a kl. Georg, 8b kl. Ragnar ning toimetulekukoolist Reigo, kokku 15 õpilast ning lisaks 10 õpilast Õismäe Koolist, kus õpilased räägivad vene keelt, aga ühises õppetunnis on õppekeeleks eesti keel!
Kõik eelpool nimetatud õpilased kuuluvad ka Loomaaia Noorte Sõprade Klubisse ja omavad liikmekaarti, et ka iseseisvalt külastada Tallinna Loomaaeda näiteks koolivaheaegadel.

Loomaaias käib õpilaste vaheline lõimumine läbi ühise töötegemise (tammetõrude korjamisel, lindudele rasvapallide valmistamisel, koristustöödel, jms.). Üheskoos külastatakse šimpansite maalinäitust troopikamajas, uudistatakse troopikamaja elanikke (krokodille, šimpanseid, kilpkonni, marmosette, kuldkalakesi jpm.), külastatakse kõiki loomaaia elanikke, kes elavad loomaia territooriumil ja uudistatakse loomade köögipoolt, operatsiooniplokki, külastatakse ühiseid suuri sõpru - seitsme kuu vanust lumeleopardi Barutot, jääkarusid Vaidat ja Fridat ning loomulikult hiidküülik Hubertit, kellele oleme vaderiteks ja korjame igal aastal läbi heategevusmüügi kogu aasat toiduraha.

Loomaaia õppeprogrammid on seotud praktilise tegevusega ja meie õpetajaks on Inari, kes on Tallinna Loomaaias töötanud üle kahekümne aasta! Tore ja põnev on õppida ning teadmisi saada ka väljaspoolt kooli, oma eriala tõelistelt spetsialistidelt, et õpilastes tekiks huvi ja laieneks silmaring ning kujuneksid tööoskused.