Peagi 95.juubelit tähistav Tallinna Tondi Põhikool on üks suuremaid erivajadustega laste koole Eestis. Õpetame lihtsustatud õppekava alusel kolmel erineval õppetasemel – lihtsustatud õpe, toimetulekuõpe ja hooldusõpe.

11.03.2015 toimus Märjamaal 11. korda Vabariiklik Hariduslike Erivajadustega Laste ja Noorte Lauluvõistlus. Eraldi arvestuses osalesid abikoolide ja toimetulekukoolide õpilased üle Eesti. Kokku esines 35 noort solisti ja 6 ansamblit.

Edukalt esindas meie kooli poisteansambel, kes saavutas I koha - ansambel koosseisus Markkus 3v, Matti 6a, Tiia 6b, Karel 6b ja Arli 7a esitasid Riine Pajusaare laulu ”Ilmatu rock”.
Žürii märkis ära meie laululaste erilist laulurõõmu ja sära.

Kõiki osavõtjaid autasustati tänukirjade ja kingitustega.

Õnnitleme võitjaid!

Järgmisel aastal toimub lauluvõistlus Pärnus.

Lauluvistlus 2015 Mrjamaal 002

Pole sündmusi